Про Дрімтех

Компанія DreamTech є провідним постачальником професійного обладнання для відео, ТБ та кіно виробництва. Ми пропонуємо широкий спектр продукції, включаючи камери, об'єктиви, монітори, освітлення, звукове обладнання, студійне обладнання а також програмне забезпечення для редагування та обробки відео та звуку. Обладнання забезпечує високоякісні рішення для створення фільмів, телевізійних шоу, рекламних роликів, відео ігор, стрімінгу та інших медіа проектів.

Ми спеціалізуємося на системних проектах. DreamTech виконує повний спектр послуг, щоб допомогти клієнтам оптимізувати роботу свого обладнання та забезпечити його сумісність з іншими компонентами їхнього виробництва. Проекти під ключ включають в себе повний цикл розробки проекту - від проектування та концепції до встановлення та підтримки. DreamTech надає своїм клієнтам послуги з проектного менеджменту, щоб забезпечити, що проекти будуть завершені вчасно та відповідно до вимог клієнтів. Компанія також забезпечує інтеграцію різних елементів проекту, таких як обладнання, програмне забезпечення та інші компоненти, для забезпечення відповідності всіх вимог проекту та досягнення найкращих результатів.
Ми працюємо з виробниками професійного обладнання з усього світу, щоб забезпечити своїх клієнтів найкращими рішеннями для їх потреб. Наш каталог включає тисячі продуктів від відомих виробників - Blackmagic Design, RED Digital Cinema, TILTA, Sonnet Technology, OWC Digital, Teradek, SmallHD, Wooden Camera, Angelbird, Cartoni, DZOFilm, Sennheiser, Vaxis, Atomos, Headbox, BirdDog, Dell, HP, LaCie, Starlink, EcoFlow, Bluetti, DJI, GoPro, Foundry, Autodesk, Adobe, Maxon і багатьох інших.

Компанія DreamTech має багатий досвід у галузі, працює вже понад 14 років, наші фахівці можуть надати висококваліфіковану консультацію та допомогу в підборі обладнання, яке відповідає потребам клієнта. Крім того, компанія пропонує післяпродажний сервіс та підтримку, щоб забезпечити безперебійну роботу обладнання.
DreamTech є надійним та довіреним партнером для відомих телекомпаній, кіностудій, ренталів  та медіа-компаній. Нашими клієнтами є Медіа Група Україна, 1+1 Media, StarLight Media, Ukrinform, Patriot Rental, Zodiac Rental, FilmUA, Animagrad, Plarium, MacPaw, ДП “Антонов” та інші. Ми постійно працюємо над розширенням каталогу продуктів та послуг, щоб задовольнити потреби своїх клієнтів та залишатися лідером на ринку професійного обладнання для відео, ТБ та кіно виробництва.

DreamTech пропонує можливість замовлення обладнання через свій онлайн магазин на сайті www.dreamtech.ua. Це дозволяє клієнтам зручно та швидко оформити замовлення на необхідне обладнання та отримати його з доставкою до будь-якої точки України. На сайті можна ознайомитись з широким асортиментом продукції, отримати детальну інформацію про характеристики та вартість обладнання, а також оформити замовлення в кілька кліків. Крім того, клієнти можуть скористатись онлайн консультацією фахівців, які нададуть професійну допомогу в підборі та конфігуруванні необхідного обладнання.

Онлайн магазин DreamTech пропонує зручні способи оплати та доставки, що дозволяє максимально швидко та комфортно отримати необхідне обладнання. Крім того, компанія забезпечує гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Для корпоративних замовників та постійних клієнтів є спеціальна програма знижок. Також є програма знижок для партнерів.

Ваші мрії. Наші технології. Професійні рішення від DreamTech.

icon_callback Замовити дзвінок icon_teleg Написати в телеграм