Моделі

Експонометр Sekonic LiteMaster Pro L-478D-U Light Meter (401-474)
14 105 грн
Експонометр Sekonic L-398A Studio Deluxe III Light Meter (401-399)
8 866 грн
Експонометр Sekonic L-208 Twin Mate - Analog Incident and Reflected Light Meter (401-208)
5 078 грн
Експонометр Sekonic C-800 SpectroMaster Color Meter (401-800)
64 480 грн

Експонометр Sekonic C-800 SpectroMaster Color Meter (401-800)

Новинка
В наявності
0
Модель: 401-800
64 480 грн
Знайшли дешевше?

C-800 SpectroMaster від Sekonic, призначений для фотографів, відеооператорів, кінематографістів і любителів, є вдосконаленим вимірювачем свитлового поля, здатним зчитувати практично всі джерела світла: світлодіоди, спалахи, лампи розжарювання, HMI, флуоресцентні лампи або природні. світловий спектр. Найважливіше те, що це практичний інструмент освітлення, який аналізує джерело світла за допомогою 11 різних режимів відображення на кольоровому сенсорному екрані 4,3 дюйма, вказуючи, що конкретно потрібно зробити, щоб досягти бажаного ефекту. Датчик CMOS дозволяє вимірювати з кроком до 1 нм. і дозволяє вловлювати кольорові сплески світлового потоку - особливо цінна функція під час роботи зі світлодіодами, HMI, люмінесцентними лампами та змішаними джерелами.

Мабуть, найцікавішим доповненням лічильника є індекс спектральної подібності (SSI). Розроблений Sci-Tech Council of the Academy, SSI дає користувачеві можливість установити будь-яке світло як стандарт або використовувати попередньо визначені стандарти (наприклад, CIE D55), а потім надає іншим джерелам оцінку SSI на основі того, наскільки добре вони будуть сумісні. C-800 також містить TLCI (Індекс узгодженості телевізійного освітлення), TLMF (Коефіцієнт відповідності телевізійного освітлення) і TM-30-15 (Технічний меморандум) на додаток до CRI (Індекс передачі кольору), який можна вимірювати окремо або разом у режимі порівняння. SpectroMaster має дуже вражаючу точність, повторюваність і характеристики відгуку, а також широкий діапазон значень у всіх режимах. Прилад може аналізувати колір спалаху за допомогою вибору витримки від 1-1/500 с. Навколишнє освітлення вимірюється в діапазоні від 1,0 до 200 000 люкс (від 0,09 до 18 600 фк).

Інтуїтивно зрозумілий кольоровий сенсорний екран пропонує доступ до багатьох функцій глюкометра, включаючи спектральний графік, CRI, фільтр камери, фільтр освітлення, компенсацію балансу білого та порівняння кількох джерел світла. На екрані текстового режиму відображається колірна температура, люкс або fc, а також фільтри компенсації кольору та світлобалансу. Після вибору бажаного колірного балансу на екранах фільтра камери та фільтра освітлення відображатимуться фактичні позначки фільтрів Rosco, Lee, Kodak Wratten або Fuji, необхідні для досягнення цільової колірної температури. CRI також має спеціальний екран, на якому відображаються стандартні еталонні значення кольорів (включаючи від R1 до 15) як відсоток здатності джерела світла точно відтворювати колір порівняно зі стандартною температурою Ra. Multi Light Screen зчитує колірну температуру кількох джерел світла, а також рекомендації щодо світлового балансу та колірної компенсації, запам’ятовує їх і дозволяє порівнювати.

Завдяки безлічі світлоаналітичних інструментів, здатності читати та порівнювати всі типи світла та реальних фільтрів, SpectroMaster призначений стати основним продуктом на знімальному майданчику.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Оплата

Оплата

Приймаємо оплату онлайн. Безготівка без та з ПДВ. Накладений платіж

Доставка

Доставка

Безкоштовна доставка при замовленні від 10 000 грн

icon_callback Замовити дзвінок icon_teleg Написати в телеграм